LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Evi Kokalari paralajmëron rikthimin 100% në politikë

12 Mars 2022, 17:33, Aktualitet CNA
Evi Kokalari paralajmëron rikthimin 100% në politikë

Aktivistja shqiptare në Amerikë, Evi Kokalari ka paralajmëruar rikthimin 100% në politikë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, duke u nisur nga sitata politike në vend, Kokalari shkruan se ditë si këto, e bëjnë të mendojë rikthimin për të pastruar rrënjësisht korrupsionin që e ka çuar këtë popull në mjerim total.

?Janë ditë si këto që ndonjëherë më bëjnë të mendoj të kthehem në Shqipëri dhe të merrem 100% me politikë.

Kam një dëshirë të pastroj rrënjësisht korrupsionin jo vetëm qeveritar por dhe të sektorit privat, që e kanë çuar këtë popull në mjerim total.?/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga