LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundoi në spital me fraktura/ Qytetarja në protestë: Kërkojini falje nënës time, nuk jeni burra

12 Mars 2022, 12:18, Aktualitet CNA

Mijëra qytetarëve të cilët protestuan sot para Kryeministrisë, iu është bashkuar edhe qytetarja, e cila përfundoi në spital pas traumave që mori dje gjatë përplasjes me policinë.

Ndërsa mbante fjalën e saj në protestë, qytetarja ka hedhur akuza të forta.

Ajo mbante një grafi në dorë, ndërsa tha se policia duhet t?i kërkonte falje nënës së saj, që ndodhej sot në shesh, babait dhe bashkëshortit të saj, madhe dhe të gjithë shqiptarëve.

?Nuk jeni burra, por jeni burra ku**a?, tha qytetarja në fund të fjalimit./CNA.al

Lajmet e fundit nga