LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndihet Sokol Balla në Top Channel/ Qokën e parë Çet Kastratit

13 Mars 2022, 11:18, Aktualitet CNA
Ndihet Sokol Balla në Top Channel/ Qokën e parë Çet

Sokol Balla, po ndihet në Top Channel.

Sapo ka marrë drejtimin e televizionit ka nisur qokat dhe të parën e ka për Shefeqet Kastratin.

Në edicionin informativ të mesditës së të shtunës, lajmi i parë në Top Channel, ka qenë një reklamë për Kastratin një nga kompanitë e hidrokarbureve.

?Sot deri me 15 mars, çmimi i naftës do të qëdrojë  217 lekë për litër.  Bordi i përbashkët i qeverisë me importuesit vendosën që çmimi nga 223 lekë të jetë 6 lekë pak. Saktësisht një litër, diesel  217  lekë, benzine 217 lekë dhe gazi 93 Lekë . Pikat e para të karburanteve në Tiranë  që e reflektuan uljen e çmimi të naftës në 217 lekë për litër ishin karburantet e kompanisë Kastrati. Më pas me radhë edhe kompanitë e tjera vendosën tabelën e re të çmimeve.?.

Me këtë lajm është çelur edicioni informative i orës 15.00 të ditës së 12 mars 2022.

Ne nuk kemi asgjë kundër bizneseve, sigurisht që aktiviteti i tyre të pasqyrohet, por dora e qokës së Sokol Ballës, nuk është një gjë që kalohet pa u parë./CNA.al

Lajmet e fundit nga