LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-E bllokuar nga dëbora/ Hapet aksi rrugor Qafë Thore-Theth

20 Shkurt 2022, 18:44, Aktualitet CNA

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar hapjen e aksit rrugor Qafë Thore-Theh.

Përmes një postimi në rrjete sociale, shfaqen edhe momente nga aksioni i pastrimit të dëborës.

Pas punës së vazhdueshme, pavarësisht shkallës së vështirësisë nga rëniet e vazhdueshme të ortekëve dhe trashësisë së borës u bë e mundur hapja e aksit rrugor Qafë Thore-Theth.

Tashmë qarkullimi kryhet pa probleme, njoftin ARRSH./CNA.al

Lajmet e fundit nga