LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

31 vite nga rrëzimi i bustit të Enver Hoxhës/ Zbulohet lëvizja e radhës e Sali Berishës

20 Shkurt 2022, 09:58, Aktualitet CNA

Sot në 31 vjetorin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha, në “Qytet Studenti” do të zhvillohet një aktivitet ku pjesë e tij do të jetë edhe ish kryeministri Sali Berisha.

Aktiviteti do të zhvillohet në ?Qytet Studenti? dhe do të mbahet në orën 12:00 tek godina ?Liria?.

?Të nderuar kolegë. Sot, e dielë më datë 20 shkurt, me rastin e 31 vjetorit të rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha, zhvillohet një aktivitet në Qytet Studenti, godina ?Liria?, ku pjesëmarrës do të jetë edhe lideri historik i demokratëve, Z. Sali Berisha. Mediat janë të ftuara të marrin pjesë.

Transmetimi i aktivitetit do të mundësohet nëpërmjet regjisë qëndrore dhe kanalit zyrtar YouTube të Z. Berisha. Ju uroj punë të mbare!?, thuhet në njoftim./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga