LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha si meme e gatshme/ Demokratët tallen me të

18 Shkurt 2022, 20:07, Politikë CNA

Lulzim Basha po ndihet çdo ditë e më shumë  i braktisur nga demokratët. I lënë vetëm dhe pa vëmendje, ai është kujtuar ditën e sotme për të nisur fushatën elektorale, ku ishte në Durrës dhe prezantoi kandidatin e tij, Luan Hoti.

Basha si çdo gjë tjetër të tij edhe këtë takim me një grup të vogël njerëzish e ka ndarë në rrjetin social Facebook, aty ku është ?kryqëzuar?  nga demokratët.

Duke i vënë në pah dështimet e një pas njëshme, një demokrat i shkruan se është kthyer në meme të gatshme me fitoret imagjinare.

Por të shumtë ishin edhe ata që e këshillonin që të tërhiqej nga politika, ndërsa i kujtojnë se Berisha është lideri i tyre pasi ai ka kaluar dhe luftuar në kohët më të vështira.

Më poshtë po sjellim disa prej komenteve./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga