LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet në FSHF/ Veliaj: Ka folur Gjykata, të tjerët të rrijnë urtë

10 Shkurt 2022, 17:31, Aktualitet CNA

Kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, është ndalur dhe tek zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollit.

Duke iu përgjigjur interesit të mediave, Veliaj tha se sot ka folur Gjykata, ndaj të tjerët duhet tq rrijnë urtë.

?E di që ka interes, edhe nga media, për të komentuar një tjetër betejë, atë me FSHF-në, por siç i thonë fjalës: ?Kur ka folur gjykata, të gjthë ne të tjerët duhet të rrimë urtë dhe ta zbatojmë atë?, theksoi Veliaj.

Gjykata e Tiranës rrëzoi sot zgjedhjet e organizuara nga Federata Shqiptare e Futbollit për Shoqatën Rajonale të Tiranës, duke i cilësuar ato të manipuluara./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga