LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje tërmeti në vend/ Ja ku ishte epiqendra

9 Shkurt 2022, 21:49, Aktualitet CNA

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë.

Sipas qendrës europiane të sizmiologjisë EMSC, tërmeti kaqënë i madhësisë 3.2 ballë i shkallës Righter dhe  thellësi 2 km.

Mësohet se epiqendra e tërmetit është në Qarrishtë të Elbasanit.

Lajmet e fundit nga