LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish deputeti thirrje të pavendosurve të PD/ “Zgjidhni anën e demokratëve”

26 Janar 2022, 18:11, Politikë CNA

Ish deputeti i PD, Gent Strazimiri,  iu bën thirrje të gjithë të pavendosurve të PD, që të zgjedhin anën e demokratëve dhe të jenë të kthjellët në zgjedhjet që bëjnë.

?Për Fredin, Helidonin që vendosën, dhe për miqtë e tjerë që ende s’kanë gjetur kurajon për të bërë hapin e duhur:

* Zgjidhni anën e demokrarëve, dëgjoni zërin e tyre se prej atje del shpirti i nevojës për opozitarizëm, thelbi i asaj që duhet të përfaqësoni!

BORXHIN ua kemi veç atyre dhe varreve të gjyshërve, askujt tjetër!!!

[?] Zoti ju kthjelloftë mendjen e ju forcoftë zemrën [?]

#qëndro_në_këmbë_demokrat

#asnjë_hap_pas

[??] [?] [??] [??] [?] [??]?, shkruan Strazimiri.

Lajmet e fundit nga