LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Meta përballë moderatores Erla Mëhilli/ Paralajmëron Presidenti

26 Janar 2022, 14:11, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta do të rrëfehet sontë përballë moderators Erla Mëhilli mbi situatën e fundit politike dhe jo vetëm.

Në orën 20:45, presidenti Meta do jetë në emisionin ?Now? të Erla Mëhillit në Euronews Albania, ku do të përgjigjet për shumë pyetje.

?Sonte bëhuni gati për perla tek Erla!

Ju ftoj të gjithëve, sipas dëshirës dhe mundësive, të më ndiqni në ora 20:45, në emisionin “Now” në Euronews Albania?, njofton Meta në rrjete sociale.

?Aleancë me Berishën, armiqësi me Bashën?

A do kthehet në LSI?

Ku po e çon përplasja me Ambasadoren e SHBA?

A është ai njeriu që mund të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti?,

Për këto dhe të tjera pyetje, Meta sot përballë Erla Mëhillit, në Now, ne Euronews Albania./CNA.al

Lajmet e fundit nga