LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Avokatja nxjerr zbuluar Bashën/ Kush ishin personat që mbushën sallën gjatë takimit në Korçë

26 Janar 2022, 19:28, Politikë CNA

Pasditen e sotme, kryetari i shkarkuar Lulzim Basha mbajti një takim në qytetin e Korçës, ku u prit me protesta nga demokratët.

Teksa shprehej i emocionuar për pjesëmarrjen e demokratëve në këtë takim, ka dalë në pah një tjetër skandal e Bashës.

Tashmë Basha e ka bërë të udhës që sallën ta mbushë jo me demokratë por me socialiste dhe ish doganierë që sot janë deputetë.

Avokatja Adriana Kalaja, ka publikuar disa foto nga takimi, ku nxjerr në fokus eksponentë që nuk janë të PD.

?Do të përgjigjet Lulzimi apo Babalja për këta doganierë-jo demokratë të cilët mbushën sallën në Korçë? Altin P..vazhdon mer rrogë nga Rama.   Të tjerët të lidhur me interesa korruptive me Bledionin.  6 marsi – fundi Llumzimsave. Shpërndajeni kush të mundet që publiku të njohë fytyrën e vërtetë të Llumzim Ramës?, shkruan Kalaja krahas fotove./ CNA.al

Lajmet e fundit nga