LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrjedhja e të dhënave/ Berisha: Ndihmon bandat, ku është e përfshirë edhe ish opozita

24 Dhjetor 2021, 21:01, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha u shpreh se rrjedhja e të dhënave personale të qytetarëve u vjen në ndihmë bandave qeveritare, ku sipas tij është e përfshirë edhe ish opozita, ashtu siç e quan Lulzim Bashën dhe mbështetësit e tij.

Nga studio e Zonë e Lirë, Berisha shprehu bindjen që bandat që sot operojnë në vendin tonë, kanë mbështetje totale të qeverisë.

?Duhet të dalin të gjitha se kjo ndihmon bandat qeveritare. Bandat që operojnë sot në Shqipëri janë shtetërore, që do të thotë kanë mbështetje të plotë nga narkoshteti. Për fat të keq këtu është e përfshirë edhe ish opozita?, tha Berisha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga