LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Uroi besimtarët për Krishtlindje/ Demokratët ‘shpërthejnë’ kundër Bashës: Ti tradhtar s’ke fe

24 Dhjetor 2021, 19:40, Politikë CNA

Kryetari i shkarkuar, Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në rrjete sociale ka uruar besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjeve.

Menjëherë pas publikimit të statusit kanë shpërthyer komente denigruese kundër tij, të cilët e quajnë Bashën të pabesë dhe shkatërrues të opozitës.

?Ik or i pabese, shkatrrues i Opozites

O lali luli ik liro karrigen se sje per at pune

KU KE FE E ZOT TI MOR TTADHETARI I .DEMOKRATVE

Opo ik liroje PD, boii ju bere keq atyre njerezve

Skemi nevoj per urimet tua largou nga zyra sa sesh von?, shkruajnë demokratët në postimin e Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga