LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish deputeti ironizon Ramën: Vetëm ti me Lulin mos u zini, por bashkëqeverisni

24 Dhjetor 2021, 18:37, Politikë CNA

Ish deputeti, Gent Strazimiri ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili në një deklaratë, është shprehur se është koha për të lënë pas llogoret e sherrit politik dhe për të bahskëpunuar për çështje me rëndësi strategjike për vendin, për ekonominë dhe për shoqërinë tonë.

Pas kësaj, Strazimiri, përmes një statusi në rrjetet sociale, shkruan se këto janë gjëra deomode dhe se nga pyetësori, populli do të përgjigjet ?nuk duam as ujë as bukë e as drita, vetëm ti me Lulin mos u zini por bashkëqeverisni.?

?Po ç’llogore e sherr or zotëri… gjëra demode’…Edhe nga ?pyetësori? kështu do dalë, që populli njëzëri është përgjigjur: * nuk duam as ujë as bukë e as drita, vetëm ti me Lulin mos u zini por bashkëqeverisni…KAQË!? shkruan Strazimiri./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga