LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bozdo paralajmëron Bashën/ Harroje, ti dhe Rama nuk keni për të sunduar më

18 Nëntor 2021, 16:06, Politikë CNA
Bozdo paralajmëron Bashën/ Harroje, ti dhe Rama nuk keni për

Aanëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Eno Bozdo ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së Bashës se do përjashtohen nga PD ish-kryeministri Sali Berisha dhe të gjithë delegatët që do shkonin në Kuvendin Kombëtar në 11 dhjetor.

Në reagimin e tij, Bozdo thekson se e gjitha është përllogaritur me kujdes që Rama dhe ramizmi të mbretërojnë edhe për 50 vite të tjera.

?Kjo deklaratë shkon përkrah deklaratave të dy nënkryetarëve, të cilët jo vetëm nuk e kishin problem ndarjen e PD, por madje as zhbërjen e saj.

Nuk është aspak çmenduri, është e gjitha e përllogaritur me kujdes që Rama dhe ramizmi të mbretërojnë edhe për 50 vite të tjera!

Nuk ka për të ndodhur!?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga