LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 9 Nëntor 2021

9 Nëntor 2021, 06:58, Ekonomi CNA
“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 9

Tregu valutor, nuk ka ndonjë ndryshim, krahasuar me një ditë më parë.

Monedhat e huaja, nuk ka njohur as rritje dhe as ulje përballë Lekut.

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.6 Lekë dhe shitet me 118.6 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim këmbimin valutor, sipas të dhënave të Credins Bank./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga