LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Të rinjtë nuk janë interesaxhinj, por idealist”/ Kulluri i shuan dyshimet Bashës

5 Nëntor 2021, 18:07, Politikë CNA

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD Edvin Kulluri ka reaguar pas sulmit të Lulzim Bashës ndaj FRPD-së.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Kullur shkruan se të rinjtë në PD nuk janë interesaxhinj, por rebel dhe idealist, duke i bërë të qartë Bashës se edhe në 11 dhjetor ata do të jenë pjesë e Kuvendit Kombëtar.

“Lulzim, me partneret bashkepunohet! Ata nuk urdherohen! Ata as nuk zgjidhen me urdher nga jashte organizates se tyre!

Nese kishe dyshime se shumica e tyre do i bashkoheshin Kuvendit te 11 Dhjetorit, tani eshte e sigurte se do jene aty! Te rinjte nuk jane interesaxhinj te vegjel por rrebele dhe idealiste!”, shkruan Kulluri./CNA.al

Lajmet e fundit nga