LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali i Sokol Olldashit: Bashkojuni Foltores

5 Nëntor 2021, 17:30, Politikë CNA

Të dielën në orën 12:00, tek Amfiteatri pranë Akademisë së Arteve, do të mbahet “Foltorja e Rinisë” e udhëhequr nga Sali Berisha.

Në çdo takim të tij, Berisha ka patur një mbështetje të jashtëzakonshme nga demokratët, të cilët i kanë parë ?Foltoret? si një shpresë për ringritjen e PD.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi iu ka bërë thirrje të gjithë të rinjve të bëhen pjesë e Foltores së Rinisë, për një PD më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur.

?Të dashur miq ju ftoj të merrni pjesë në takimin e rinisë Demokrate. Për një PD më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur?,shkruan Glauk Olldashi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga