LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha i përgjigjet me urgjencë Bashës

9 Shtator 2021, 18:22, Politikë CNA

Ish-kryeministri dhe lideri historik i PD do ti përgjigjet vendimit të Lulzim Bashës direct në oren 20 e 45 në Syri TV dhe më pas në një ontervistë më të zgjeruar në Opinionin e Blendi Fevziut në TV Klan./ CNA.al

Lajmet e fundit nga