LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Lutemi për Tetovën”/ Basha reagon për tragjedinë në spitalin Covid

9 Shtator 2021, 06:39, Politikë CNA

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është shprehur i pikëlluar për tragjedinë që ka ndodhur në Tetovë.

Më anë të një postimi në rrjete sociale, Basha, thotë se i bashkohet dhimbjes tragjike të të afërmëve të viktimave, që humbën jetën nga zjarri që përfshiu spitalin Covid në Tetovë.

?Pikëlluese lajmet e hidhura qe vijnë nga Tetova. Në këtë ditë tragjike i bashkohem dhimbjes së familjarëve dhe të afërmëve të viktimave e ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta. Zoti u dhëntë forcë për ta përballuar këtë tragjedi. Shërim të shpejtë të lënduarve. Lutemi për Tetovën?, shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga