LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjedia në spitalin Covid në Tetovë/ Rama përcjell mesazhe ngushëllimi

9 Shtator 2021, 06:21, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë mesazhe ngushëllimi për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në spitalin modular të Covid-it në Tetovë.

?Mirëmëngjes, dhe duke u bashkuar me të gjithë ju në ngushëllimet më të ndjera për familjet e viktimave të tragjedisë së mbrëmshme në spitalin Covid të Tetovës, si edhe në përqafimin vëllazëror për krejt komunitetin tetovar dhe mbarë popullin e Maqedonisë së Veriut, ju uroj një ditë të qetë juve e gjithë familjeve tuaj?, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Deri më tani raportohet se numri i viktimave që lanë pas flakët në spitalin e Tetovës është 10./CNA.al

Lajmet e fundit nga