LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kryesia e PD fillon me vonesë/ Basha ‘harron’ orën e mbledhjes

9 Shtator 2021, 17:09, Politikë CNA

Partia Demokratike pritet të mbledhë pasditen e sotme kryesinë e grupit të ri parlamentar dhe drejtuesit politikë.

Mbledhja ishte parashikuar të niste në orën 18:30, por teksa ka kaluar gati një orë, mbledhja ende nuk ka filluar.

Shkak është bërë mungesa e kryedemokratit Basha i cili ende nuk ka mbërritur në selinë blu.

Mbledhja e kryesise nuk ka filluar ende deri ne oren 19.30/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga