LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Para mbledhjes së Kryesisë së grupit parlamentar dhe drejtuesit politikë/ Basha pas pak deklaratë për mediat

9 Shtator 2021, 17:59, Politikë CNA

Para takimit me grupin parlamentar kreu i PD, Lulzim Basha do të dalë me një deklaratë për mediat.

Dalja e tij në media vjen ne një kohë kur të gjithë presin qëndrimin e tij për çështjen “Berisha”.

Partia Demokratike do të mbledhë pasditen e sotme kryesinë e grupit të ri parlamentar dhe drejtuesit politikë.

Mbledhja ishte parashikuar të niste në orën 18:30, por teksa ka kaluar gati një orë, mbledhja ende nuk ka filluar.

Shkak është bërë mungesa e kryedemokratit Basha i cili ende nuk ka mbërritur në selinë blu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga