LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha e nis ditën me optimizëm/ Rama do të humbasë më 25 prill

10 Shkurt 2021, 07:44, Politikë CNA
Basha e nis ditën me optimizëm/ Rama do të humbasë më

Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me optimizëm. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shprehet i bindur se Rama do të humbasë në 25 prill dhe Shqipëria do të fitojë.

Për Bashën, këto 8 vite nën qeverisjen e Ramës, nuk kanë qenë gjë tjetër veçse një dështim. Për këtë arsye, sipas tij, Rama nuk duket të bëjë asnjë premtim, pasi nuk mund t?i mbajë.

?Pas 8 vitesh dështime, Rama po flet për atë që do të bëjë. Pas 8 vitesh dështime, Rama nuk mund të zgjidhë asgjë. Ne mundemi. Më 25 prill ne do të sjellim ndryshimin ? Rama do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë?, shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga