LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet e 25 prillit shumë afër/ Jozefina Topalli godet me mesazhin

9 Shkurt 2021, 16:29, Politikë CNA
Zgjedhjet e 25 prillit shumë afër/ Jozefina Topalli godet me mesazhin

Drejtuesja e Lëvizjes për Ndryshim Jozefina Topalli është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here kritikon politikën dhe vendimet që marrin politikanët shqiptarë. E pakënaqur me situatën në të cilën ndodhet vendi, Topalli u rikthye me një parti të re.

Siç u njoftua dje në media, tashmë ?Lëvizja për Ndryshim? e Topallit është regjistruar në KQZ dhe do kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit. Topalli ka nisur tashmë fushatën dhe thumbon me mesazhet e shpeshta të saj.

?Cmimi qe njerezit e mire paguajne ngaqe nuk merren me politike eshte qeverisja  nga njerez me te keqinj se ata vete?, shkruan Topalli pak minuta më parë në Facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga