LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘25 Prilli të kthehet në ditë hitorike’/ Albana Vokshi nis takimet në Tiranë

9 Shkurt 2021, 13:52, Politikë CNA

Pasi Basha shpalli listën fituese të kandidatëve për Tiranën, këta të fundit kanë nisur menjëherë punën në njesitë përkatësë.

Ish deputetja Albana Vokshi e caktuar në Degën 11,  zhvilloi dje një takim me demokratë e qytetarë të Grupseksionit 2 dhe 3.

Ajo ka ndarë dhe disa foto nga ky takim, ku shkruan se 25 Prilli të kthehet në ditë hiatorike për Shqipërinë e shqiptarët.

‘Me demokratë e qytetarë të Grupseksionit 2 dhe 3, Dega 11 Tiranë.

Falenderim për këtë takim të mbushur me shpresë e optimizëm për ndryshimin.

Të gjithë së bashku do ja dalim që 25 Prilli të kthehet në ditë hiatorike për Shqipërinë e shqiptarët.’

Lajmet e fundit nga