LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video me këpucë në kuzhinë/ Rama tallet keq me Bashën: Është për tu admiruar!

9 Shkurt 2021, 11:36, Politikë CNA

Në konferencën për mediat ku po diskutohet për situatën e pandemisë në vend, Rama është pyetur dhe për videon e stisur të kryetarit të PD-së Lulzim Basha teksa shfaqej në kuzhinë duke gatuar me këpucë.

Rama nuk u ndal të komentonte gjatë, ndërsa tha me ironi, vetëm se është për tu admiruar një njeri që gatuan më këpucë.

‘Për Lulin për familjen unë unë nuk dua të bëj koment por meqe më pyete, është për tu admiruar një njëri që gatuan me këpucë.

Me këpucë të shtunën  mbrëma se kjo e bën diferencën?, tha ai./CNA.al

Basha tenton t?i ‘rrëmbejë’ votat shtëpiakeve/ Rrjeti ?shpërthen? në meme

 

Lajmet e fundit nga