LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trump në telashe/ Zbulohet lidhja e fshehtë me modelen

21 Korrik 2018, 16:23, Aktualitet CNA
Trump në telashe/ Zbulohet lidhja e fshehtë me modelen

Nuk kanë të ndalur skandalet e Presidentit të Amerikës Donald Trump.

Pas historisë me pornostaren Stormy Daniels, është shfaqur një tjetër problem.

Bëhet fjalë për modelen e Playboy, Karen McDougal.  ?New Tork Times? ka zbuluar se Trump kishte pasur një lidhje me modelen, në kohën kur ishte i martuar me bashkëshorten aktuale, Melanie.

Sipas gazetës, presidenti amerikan e kishte paguar Mc Dougal me 150 mijë euro, në mënyrë që ajo të heshte për historinë e tyre.

Lidhur me këtë fakt, ?New York Times? ka në dorë një bisedë të regjistruar të vitit 2016, ndërmjet Trump dhe avokatit të tij, Michael Cohen. /CNA.al

Lajmet e fundit nga