LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekzekutohet polici/ U qëllua me plumb në kokë

21 Korrik 2018, 15:29, Aktualitet CNA
Ekzekutohet polici/ U qëllua me plumb në kokë

Një polic 45 vjeçar është gjendur i vdekur mbrëmë në Prilep të Maqedonisë.

Ai është gjetur i shtrirë në automjetin e tij, i qëlluar në kokë dhe me pistoletën e shërbimit në dorë.

Siç raportojnë mediat maqedonase, Prokuroria ka nisur hetimet dhe ka dhënë urdhër që trupit ti bëhet ekspertiza.

Ndërkohë policia nuk ka ende asnjë të dyshuar për ngjarjen. /CNA.al

Lajmet e fundit nga