LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Berisha te Rama, Basha dhe Veliaj/ Ekspertja zbulon të fshehtat e politikanëve

21 Korrik 2018, 14:21, Aktualitet CNA
Nga Berisha te Rama, Basha dhe Veliaj/ Ekspertja zbulon të fshehtat e

Episodi më i ri i ?Fol me psikologen? është ndalur tek politikanët dhe të fshehtat e tyre, të para këto nëpërmjet leximit të gjuhës së trupit.

Ekspertja e komunikimit Irena Myzeqari së bashku me psikologen Ervisa Lula e cila është njëkohësisht dhe autore e këtij programi, janë ndalur fillimisht tek kryeministri Edi Rama e më pas tek ish-kryeministrit Berisha, kreu i opozitës Lulzim Basha dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Myzeqari ka interpretuar gjuhën e trupit të përdorur në disa pjesë pikante gjatë seancave parlamentare dhe jo vetëm kaq, por edhe përqafimeve të famshme tashmë të kryeministrit me presidenten kroate dhe kryeministren britanike./ GSH

Lajmet e fundit nga