LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Makina e stilistit të njohur shqiptar pushtohet nga flakët

21 Korrik 2018, 14:10, Aktualitet CNA
E rëndë/ Makina e stilistit të njohur shqiptar pushtohet nga

Automjeti i stilistit të njohur shqiptar është gjetur i djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Shkupit.

Makina e tipit ?Opel Jeep Antara?, që ka qenë në pronësi të Armend Ramadanit, është djegur qëllimisht nga disa persona që ende nuk janë identifikuar.

Si rezultat, ajo është bërë shkrumb e hi dhe është e papërdorshme. Kjo nuk është hera e parë që stilisti bëhet epiqendra e sulmeve të tilla. Vetëm dy muaj më parë, disa persona tentuan të digjnin dyqanin e tij, por pa rezultat.

Lajmet e fundit nga