LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noizy sfidon Cristiano Ronaldon me super golat që bën/ “Ronaldo, ku je më nona”

21 Korrik 2018, 20:30, Aktualitet CNA
Noizy sfidon Cristiano Ronaldon me super golat që bën/ “Ronaldo,

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është një nga personalitet më të ndjekura të showbiz-it shqiptar, i cili numëron plot 1 milion ndjekës në Instagram. Tashmë që është edhe sezoni veror, Noizy po zhvillon koncerte të ndryshme nëpër qytete të Shqipërisë dhe jashtë vendit.

Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë në Sarandë, ku ka performuar në një klub të qytetit bregdetar. Por para se të dilte në skenë për të kënduar disa prej hiteve të tij, Noizy dhe miqtë e tij të grupit ?OTR? kanë luajtur futboll brenda dhomës së hotelit.

Ata u ndanë në dy ekipe dhe si portë ka shërbyer një komedinë, e cila kishte një hapësirë në mes, ku nëse futej topi do të quhej gol. Nëpërmjet disa postimeve në Instastory, Noizy ka treguar se ka qenë i vetmi në skuadrën e tij që ka shënuar një gol spektakolar dhe ata ishin në avantazh.
Madje reperi e ka krahasuar veten me Cristiano Ronaldon dhe e ka etiketuar të në videot e tij.

2 clean shots ? @cristiano ?

A post shared by NOIZY (@noizy) on

Lajmet e fundit nga