LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Artan Hoxha” shuplakë” politikës/ Zbulon skemën e financimit nga trafikantët

21 Korrik 2018, 08:30, Aktualitet CNA

Gazetari investigativ Artan Hoxha, duke iu referuar një këshille të Pablo Eskobar, ka zbuluar një të vërtetë të hidhur sa iu pëtket financimit të zgjedhjeve në Shqipëri.

?Një këshillë që i qëndron kohës nga Don Pablo Eskobar….
E çuditshme sa aktuale duket në Shqipëri, trafikantët dhe biznesmenët më të suksesshëm i financojnë të dyja palët, nuk ka rëndësi cila parti fiton zgjedhjet, rëndësi ka që gjithnjë fitojnë ata?, shkruan Hoxha në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

“Pse te financojme nje kandidat per president kur mund ti financojme te dy?!!! Nuk ka rendesi cili fiton nga ata, e sigurte eshte se sido qe te shkoje, fitojme NE”….
Nje keshille qe i qendron kohes nga Don Pablo Eskobar….
E cuditshme sa aktuale duket ne Shqiperi, trafikantet dhe biznesmet me te suksesshem i financojne te dyja palet, nuk ka rendesi cila parti fiton zgjedhjet, rendesi ka qe gjithnje fitojne ATA.../CNA.al

Lajmet e fundit nga