LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drejtësi me këste/ Qeveritarët e kokainës, shkarkojnë gjyqtarë dhe prokurorë

21 Korrik 2018, 08:15, Aktualitet CNA

Gazetari Basir Çollaku, sërish ka hedhur dyshime për paanshmërinë e komisionit të Vettingut.

Sipas tij, atyre që iu del ndonjë i afërm që kanë konsumuar cugare hashash shkarkohen, ndërsa qeveritarët që pijnë kokainë dhe heroinë marrin vendimet për shkarkimin e atyrë që hashash.

Postimi i plotë:

Vettingu..atyre qe u del ndonje i aferm qe ka konsumuar ndonje cigare hashash shkarkohen..ata qeveritaret qe pijne kokaine dhe heroine marrin vendimet per shkarkimin e atyre qe pine hashash..
Drejtesi me keste…

 

Lajmet e fundit nga