LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Mjerimi ‘mbyt’ shqiptarët

21 Korrik 2018, 08:12, Aktualitet CNA

Mëngjesin e sotëm ish kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në rrjetin e tij social bën publike denoncimin e një qytetari dixhital.

Sipas qytetarit, njerëzit nuk kanë bukë të hajnë, ndërsa të tjerë shkojnë në Jalë nëpër pushime me taksat e tatimpaguesve.

?Taksat e tatimpagueseve Shqiptar shkojn per te ben pushime e qefe neper cadrat e freshistave shqiptar ne jale ku hane pin si derat ne kuriz te kacidhiarit ne kuriz te popullit ketej u presin asistencat pushojn nga puna presin drita uje ven gjoba marin ryshfete per te ber qefe e orgjira ne plazhet e Jales kjo esht rilindja kurse qytetar te tjere i shkret qe do hane vaktet ne koshat e plehrve si e katandisi maskarai? shkruan qytetari dixhital i cili ka dërguar dhe një foto për të ilustruar gjendjen e një qytetari që po ushqehet në kazan të plehrave./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga