LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherri i kreut të PD-së me policinë/ Reagon PS

21 Korrik 2018, 11:19, Aktualitet CNA
Sherri i kreut të PD-së me policinë/ Reagon PS

Në një postim të kryer në rrjetin e tij social Taulant Balla kryetari i grupit parlamentar i PS-së, ka shfaqur videon ku shihet qartë Kryetari i Partisë Demokratike në Gramsh, Elmas Haruni i cili ofendon efektivët e policisë.

??Partia Demokratike reagoi shumë ashpër kundër Policisë së Shtetit?? shkruan Balla.

Më tej ai shton se sot Policia e Shtetit e ka bërë fajtor kreun e Partisë Demokratike të Gramshit Elmas Haruni, i cili nuk iu bind urdhërit të forcave blu madje dhe i ofendoi ata.

Balla mbyll postimin e tij me dy pyetje:

Pas këtyre pamjeve, pyetja është a do ta tërheqë PD baltën e mbrëmshme?

A duhet zyrtarisht PD të kërkojë ndjesë publike për Lulzim Bashën e Gramshit?

Lajmet e fundit nga