LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër lëkundje trondit Shqipërinë/ Ja fuqia dhe epiqendra e tërmetit

21 Korrik 2018, 14:03, Aktualitet CNA
Tjetër lëkundje trondit Shqipërinë/ Ja fuqia dhe epiqendra e

Një tjetër lëkundje tërmeti ka tronditur sot Shqipërinë. Mësohet se tërmeti me magnitudë 3.5 ballë, i shkallës Rihter ka rënë rreth orës 15:46 të pasdites së sotme.

Epiqendra e tërmetit ishte rreth 4 km larg Lushnjës.

Thellësia e tërmetit ishte rreth 2 km, ndërsa lëkundiet janë ndier edhe në Tiranë, Fier e zonat përreth.

Lajmet e fundit nga