LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Presidenti ndalon zyrtarisht seksin oral: Goja është për të ngrënë

3 Korrik 2018, 11:40, Lifestyle CNA

Presidenti i Ugandës ka thënë se do të ndalojë qytetarët e kombit që të praktikojnë seksin oral. Sipas tij pasi ?goja është për të ngrënë?.

Presidenti ugandas, Yoweri Museveni, fajësoi ?të huajt? për përpjekjen për të bindur ugandanët për të kryer seks oral me njëri-tjetrin.

Madje ai tha se po lëshonte një ?paralajmërim? publik për një gjë të tillë.

Museveni deklaroi para shtypit:

Më lejoni të shfrytëzoj këtë mundësi për të paralajmëruar publikisht njerëzit tanë rreth praktikave të gabuara që u janë dhënë dhe promovuar nga disa prej të huajve. Goja është për të ngrënë jo për seks?.

Lajmet e fundit nga