LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi skuadra e tij fitoi ndeshjen, prezantuesi i famshëm mbajti premtimin dhe u shfaq në emision me fustan

3 Korrik 2018, 08:53, Lifestyle CNA

Prezantuesi radiofonik rus Aleksandr Sofronov ka festuar fitoren e vendit të tij ndaj Spanjës në Kupën e Botës duke veshur një fustan gjatë prezantimit të emisionit të tij, duke mbajtur kështu premtimin e dhënë në prag të ndeshjes.

Rusia shënoi një fitore mahnitëse dhe të papritur duke mposhtur Spanjën në stadiumin Luzhniki në Moskë të dielën.

Përpara ndeshjes, prezantuesi i ?Sport FM? Sofronov tha se nëse Rusia do të shënonte fitoren ndaj Spanjës ai do të vishte fustan në emision.

?Sport FM?  transmetohet edhe me pamje në ekran , që do të thotë se veshja e Sofronov ishte e dukshme për audiencën e stacionit.

Prezantuesi gjithashtu po mendon një tjetër premtim nëse Rusia do të kapërcejë  ndeshjen me Kroacinë në ndeshjen e çerekfinale në Soçi të shtunën.

Lajmet e fundit nga