LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandaloze: Reperi i famshëm publikon video duke kryer marrëdhënie seksuale

3 Korrik 2018, 08:40, Lifestyle CNA

Boonk Gang është një nga reperat amerikanë më të famshëm e më të komentuar në rrjete sociale, sidomos për skandalet e shpeshta në jetën e tij.

Dhe sikur të mos mjaftonin problemet e shumta me policinë, vetëm pak orë më parë reperi ka tronditur ndjekësit e tij në Instagram kur ka publikuar disa video në Instastory duke kryer marrëdhënie seksuale me një fëmër.

Ai ka treguar me përpikmëri të gjitha momentet intime për 5 milion ndjekësit e tij në Instagram.

Këto video skandaloze kanë lënë pa fjalë të gjithë fansat e tij, të cilët pavarësisht se u kanë bërë report, Instagram nuk i ka bllokuar videot.

 

Lajmet e fundit nga