LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/Këngëtarja shqiptare tregon shtëpinë e saj luksoze

3 Korrik 2018, 09:10, Lifestyle CNA

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme e më të paguara të estradës shqiptare.

Gjithashtu Nora Istrefi është gjithmonë aktive me postimet e saj në rrjetet sociale, por gjithmonë është e kujdesshme me postimet e jetës private dhe kurrë më parë nuk kishte treguar imazhe nga shtëpia e saj. Por sot Nora ka vendosur të tregojë ambientin rreth shtëpisë së saj.

Në një video të shkurtër të postuar në Instastory ku shkruan ?Shtëpi? dhe  duket teksa bën banjo dielli në pishinë vumë re se shtëpia e saj është një vilë super luksoze.

Lajmet e fundit nga