LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri midis repereve shqiptare, Ana Lika “i bën për një lek”

3 Korrik 2018, 10:40, Lifestyle CNA

Rina Balaj dhe Tayna janë dy nga reperet më të reja në tregun shqiptar muzikor të rrymës rap.

Me diss-e të forta që fansat dyshojnë se ia hedhin njëra-tjetrës duke ndezur kështu një luftë virtuale, ato janë kthyer në ?çështjen më të nxehtë? të momentit.

Rina thotë në këngën e saj më të re:

U bënë shumë reperka po këto e dinë kush është mami”.
Ndërkohë që Tayna ia kthen:

E si t?mnijn mu, as ty mo nuk t?knohet, kush është mami?”.
Një tjetër repere e famshme e dalë nga OnRecords është edhe Baby G, të cilës nuk i kanë pëlqyer aspak rreshtat e Rinës.

Ajo e quan veten ?Mami? i rapit, ashtu si edhe dy koleget e saj dhe i ka bërë një diss në një foto të fundit të postuar nga një koncert.

Baby G shkruan:

Klikimet e rreme të bëjnë të lumtur? Por unë kam turmën gjithmonë. Ku je ti, Mami?”
Këtë sherr të bujshëm e ka komentuar në mënyrë humoristike edhe aktorja Anna Lika.

Ajo ka publikuar një postim në Instagram ku i kundërvihet vajzave me fjalën më tren të përdorur të momentit ?Mami?.

Aktorja ka pozuar me një mikeshën e saj dhe shkruan në foto:

Jo mami njëra, jo mami tjetra. ?Mamat? këtu jemi ne!”.

Lajmet e fundit nga