LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Komentuesja akuzon Ilda Bejlerin:" Pse thyhesh në mes për të reklamuar të pasmet?"

3 Korrik 2018, 09:25, Lifestyle CNA

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më të përfolura shqiptare, e cila shpeshherë është bërë kryefjala e mediave rozë . Një nga arsyet pse ajo është diskutuar kaq shumë kanë qënë format e saj trupore, si një vajzë e kolme seksi.

Dhe vetëm pak më parë pikërisht për të njëjtën gjë, ajo ka pasur një debat me një komentuese në foton e saj të publikuar ditën e sotme.

Në foton e postuar Ilda duket e veshur me një fustan të kuq pas trupit ku i bien dukshëm në sy të pasmet.

Por duket se disa prej ndjekësve të saj nuk u ka pëlqyer kjo foto dhe kanë komentuar se duket shumë keq me pozën si e përthyer për të vënë në pah të pasmet.

?Të duket e bukur kjo foto? Je shumë e bukur si vajzë dhe s?ke pse thyhesh në mes për të reklamuar të pasmet? ? i shkruan një komentuese moderatores.

Por Bejleri nuk ka qëndruar në heshtje dhe i është kthyer  vajzës, duke i thënë: ?Po më duket shumë e bukur. Ku po e shikon thyrjen ti? S?ke faj, mbase s?ke vetë?.

Lajmet e fundit nga