LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ Stafi i Bashës nuk di shqip

29 Prill 2018, 10:05, Aktualitet CNA

Në Pallatin e Kongreseve po mbahen punimet e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku pjesëmarrës në të janë figura të njohura të politikës, të rinj mbështetës dhe anëtarë të thjeshtë.

Duket se stafi i Lulzim Bashës është kujdesur që ky Kuvend, apo miting i tij të ishte i kuruar, por një detaj le të shpresojmë se i ka shpëtuar, pasi do të ishte e turpshme, nëse nuk do të dinin mirë shqipen.

“Kamëza” shkruajnë stafi, kur në të vërtetë është “Kamza”. /CNA.al

Lajmet e fundit nga