LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Çuni i Fahriut braktis Kuvendin e Bashës

29 Prill 2018, 09:26, Aktualitet CNA

Punimet e Kuvendi Kombëtar të PD, të organit më të rëndësishëm vendimmarrës i partisë janë braktisur jo vetëm nga kritikët, por edhe nga të zgjedhurit dhe të preferuarit e Lulzim Bashës.

Edhe çuni i Fahirut nuk ka denjuar të marrë pjesë në punimet e këtij Kuvendi.

Në foton e mëposhtme, duket karrigia bosh me emrin e Klevis Balliut.

Çuni i Fahriut ka zgjedhur të injorojë Bashën, pa prishur axhendën e tij të rëndësishme prej politikani.

Emra ta tjerë që kanë braktisur Kuvendin e Bashës janë edhe Myslym Murrizi, Avenir Peka dhe  Endira Bushati.

Në këtë situatë Basha ka marrë masa për të mbushur sallën me anëtarë të LSI, me biznesin e call centerava të kunatit dhe me pjesëmarrës që nuk janë anëtarë të Kuvendit./CNA.al

Lajmet e fundit nga