LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ylli Dylgjeri tallet me deputetin e Lulit

19 Shtator 2017, 20:45, Aktualitet CNA

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar dhe tallur deputetin e Lulit, Ervin Salianji për atë që ndodhi pak ditë më parë në seancën e Parlamentit ku Salianji nxeh dhe përplasi tavolinën.

Dylgjeri shkruan se pas përplasjes së tavolinës nga Salianji në foltoren e Kuvendit u ka rënë atak kardiak 12 majmunëve.

?Lajm
Pas përplasjes së grushtit të Salianjit në foltoren e Kuvendit i bie atac kardiak 12 majmunëve !?,- shkruan Dylgjeri.

Ne po e risjellim edhe njëherë videon e Ervin Salianjit. /Citynews

Lajmet e fundit nga