LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lulzim Basha publikon foton/ Biznesmeni që goditi policinë shtrëngoi duart me Ramën

19 Shtator 2017, 19:46, Aktualitet CNA

Lulzim Basha ka postuar foton e një personi, që sipas tij ka goditur patrullën e policisë në Elbasan mbrëmjen e djeshme në këtë qytet, ku mendohet se ka qenë pikërisht djali i personit në foto ai që ka drejtuar një nga mjetet luksoze.

Personi në fjalë shihet duke shtrënguar dorën me kryeministrin Edi Rama.

?Ja ku buron guximi dhe pushteti i bandave kriminale. Makina qe goditi policine mbreme ne Elbasan, eshte ne emer te Petrit Celes qe po shtrengon duart me Edi Ramen ne prani te kumbarit Qazim Sejdini.

Policet e ndershem te Elbasanit denoncuan mbreme se i biri, Sueli ishte ne fakt ne makine, se bashku me dhendrin e Sejdinit.

Edhe Edi Rama e di mire, por kjo eshte zgjedhja e tij; shtrengimi i duarve me krimin, per te siguruar vota ne zgjedhje?, shkruan Basha. /Citynews

Lajmet e fundit nga