LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Si duken supermodelet origjinale sot ?

19 Shtator 2017, 21:20, Aktualitet CNA

Këto ditë kur dikush thotë supermodele, ndoshta mendoni për bukuritë e reja si Gigi Hadid dhe Kendall Jenner, apo edhe yjet e Instagramit si Alexis Ren.

Por, para kësaj kulture të re të modeleve, ekzistonin supermodele origjinale – ato që ecnin në pista të modës së lartë dhe mbushnin kapakët e revistave.

Jo shumë modele arrijnë të krijojnë markën e tyre, madje edhe më pakarrijnë të krijojnë karrierë që zgjasin për dekada. Por këto gra duket se kanë sfiduar shanset.

Ja si duken sot supermodelet origjinale./CityNews

Lajmet e fundit nga