LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Videoja e Elisa Spiropalit që po bën namin në Internet

18 Prill 2017, 16:56, Aktualitet CNA

Një video e montuar e Elisa Spiropalit po bëhet me virale me shpejtësi në rrjetet sociale.

Fjalimi që sekretarja e rinisë në Partinë Sociliste, Elisa Spiropali bëri disa ditë më parë në sheshin Skënderbej është bashkuar me një të kohës së diktaturës, ku një përfaqësuese thurte lavde për Enver Hoxhën.

Ndërkohë duhet të kujtojmë që Elisa Spiropali që pas fjalimit të saj përpara të rinjve, ku krahasoi Edi Ramën me Skëndërbeun është thumbuar dhe vënë në qëndër të ironive./CityNews


17908630_1846743022240591_5915784951604707328_n by revistaime

Lajmet e fundit nga