LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthimi i sotëm i Alfred Pezës/Berisha: Ia paskan bërë të vetët

18 Prill 2017, 15:02, Aktualitet CNA

Pas deklaratës që deputeti Alfred Peza dha sot për gazetarët, ku tha se ai po hetohet si gazetar dhe jo si deputet, në një postim në rrjetet sociale, ish kryeminsitri Sali Berisha e ka ironizuar situatën e tij.

Sali Berisha e quajti deklaratën e zotit Peza si një deklaratë të dhënë nga fronti i Banditokracisë dhe shtoi se sipas asaj që tha sot Peza, atij ia paskan bërë të vetët.

?Nje deklarate nga fronti Banditokracise!

Deputeti Peza thote se “po hetohem si gazetar dhe jo si politikan”, pra:
– Si politikan jam i paster!!
– Si gazetar…..
Edhe ketij ia paskan bere te vetet!

Kjo eshte banditokraci jo orëalliane por edviniane! Sb”, shkroi Berisha/CityNews

Lajmet e fundit nga